Vektörel Bilişim’de Revit Ve Catia Eğitimi

catiaegitimipng_6196_7

Vektörel Bilişim’de Revit ve Catia Eğitimi

Yapı tasarımlarınızı yönetmek ve detaylandırmak için en kullanışlı tasarım ve dokümantasyon yazılımını mı arıyorsunuz? Aradığınız yazılımın Revit yazılımı olduğunu ifade ederek söze başlamak isteriz.

İşinin bir noktası tasarım olan kişilerce ve tasarım işi ile ilgilenen kurumlar tarafından en sık kullanılan yazılımların başında gelen Autodesk Revit, tasarladığınız modelleri en ince detayına kadar görebilmenize olanak sağlar.

İşlerinin temel ögesi tasarım olan mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarları, mekanik mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisleri, tesisat mühendisleri ve daha pek çok meslek grubunun aranılan yazılımı Autodesk Revit ile muhteşem tasarımları yönetmek programın inceliklerine hâkim olduktan sonra oldukça kolaydır.

Siz de yukarıda dile getirdiğimiz mesleklerden birinde istihdam ediliyorsanız ya da mesleki planlamalarınızda bu mesleklerden biri yer alıyorsa Revit Kursu alarak dolgun ve tatmin edici maaşlar ile kurumsal firmalarda ya da isteğinize göre bireysel çalışarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Tasarım ve görselliğin önemli olduğu mesleklerde Catia yazılımı gibi Autodesk Revit yazılımı da son derece önemlidir ve mesleki öz geçmişinize katacağınız bu eğitimler ile sektörde adınızı kolay bir şekilde duyurabilir ve sektörün aranılan kişileri arasına girebilirsiniz.

Bilirsiniz ki her meslekte olduğu gibi Revit yazılımını sık kullanan mesleklerde de ilgili yazılıma hâkim olmak çok önemlidir ve sizi diğerlerinden olumlu anlamda farklı tutarak ileriye taşır. Siz de bu eğitimi en iyi nerede alabilirim düşüncesindeyseniz Vektörel Bilişim’in sizin için en doğru adres olduğunu bilmenizi isteriz.

Ankara’nın en iyi bilişim eğitim merkezi olan Vektörel Bilişim’de Catia Kursu 60 saat, Revit Kurs süresi ise en az 50 saattir. Kurumumuz tüm eğitimlerde tam öğrenme modelinin ilkelerini benimser ve kursiyerlerinin ilgili kursa ait bilgi ve beceriler ile kurumdan mezun olmasını son derece önemser.

Revit kursuna katılım noktasında bir kısıtlama yoktur. Bilişime ilgi duyan herkes ilgili eğitime kayıt yaptırabilir.

Kurumumuz tüm kursiyerlerine eğitim tekrarı garantisi sunar ve herhangi bir sebepten ötürü katılamadığınız eğitime ücretsiz olarak tekrar katılma fırsatı verir. Ayrıca tüm kurslara ait dersleri video kaydı altına alarak kursiyerlerinin erişimine açar ve kalıcı öğrenme sağlamanız noktasında kursiyerlerine her zaman destek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nedir | Web Tasarım | DumanBet