Rujlar sizinle ilgili çok şey söylüyor

Rujlar sizinle ilgili çok şey söylüyor

Farklı bölgelerin ve tonların farklı anlamları vardır. Mesela kırmızı tonlar tutkuyu, turuncu tonlar ise neşeyi temsil eder. Her bir ruj renginin sırrını sizlerle paylaşmak istedik.

Turuncu

Eğlenceli bir kişiliğe sahip oldukça sosyal bir kişilerdir. Boş zamanlarını arkadaşlarıyla geçirmekten ve yeni insanlar tanımayı sever ve pozitif oluşları dikkatleri üzerine çekmeyi sağlıyor.

Kırmızı

Cesur ve korkusuzluğu temsil eder. Onlar için en önemli şeylerden biri hayallerinin peşinden koşmak ve hedeflerine ulaşmak için çok çalışmaktır.

Pembe

Çok sevecen, sempatik ve duygusal kişileri temsil eder. Herhangi bir sorunun üstesinden rahatlıkla ve anlayışla başa çıkan ve anlayışı olduğundan insanlar minnet duyar.

Nude

Hayatta ufak şeylerden mutlu olabilen ve azla yetinip daha fazlasını yapmaya çalışan kişileri rengidir. En çok önemsediği şey dürüstlüktür. Biraz soğukkanlıdır ve iç sesinin doğruluğuna inanır.

Kahverengi

Ailenin her zaman önde geldiği ve onlarla ne kadar zaman geçirirse o kadar mutu olan kişilerdir. Geriye baktığında her zaman güzel anılar bırakacak şekilde yaşar. Nostalji aşığı kişilerdir ve eski filmlerin, müziklerin ve modanın hayranıdır.

Mor

Bir şeyi gerçekten istediğinde o şeyi elde edene kadar uğraşır ve kimse durduramaz. İnatçı ve kararlı kişilerdir. Güçlü bir iradeye sahip ve doğuştan liderlik ruhu vardır. Rekabetten hoşlanan ve her zaman kazanmayı başaran kişilerdir.

Siyah

İnsanların ne dediği umursamayan kişilerdir. Kendiniz için yaşar ve mümkün oldukça çoğu şeyden bağımsız yaşamaya çalışırlar. Sınır ve kuralların dışına çıkmayı severler.

Renkli

İlginç ve neşeli olduğundan insanlar bazen sizi anlamakta zorlanabilir. Büyük, çılgın hayaller kursalar da idealist kişilerdir.

Kaynak: ilkhaberi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nedir | Web Tasarım | DumanBet | Bahis siteleri