Profesyonel Fön Makinesi Nasıl Seçilir?

profesyonel-fon-makinesi

Fön Makinesi Çeşitleri ve Tanıtımı

Profesyonel kullanım amacıyla üretilmiş olan fön makineleri kullanabileceğiniz en iyi fön makineleri arasında yer alır. Fakat bu makinelerin özellikleri konusunda her insan yeterli bilgiye sahip değildir.
Bu alanda sizlere  profesyonel olarak saç şekillendirebilmeniz ve saçlarınızı hızlı bir şekilde kurutabilmeniz için edinebileceğiniz en iyi fön makinelerinden bahsedeceğiz.
“En iyi fön makinesi hangisidir?” sorusuna detaylı bir şekilde cevap sunacak ve fön makinesi tavsiyeleri ile sizlere netlik kazandırmaya çalışacağız.

fön makinesi tavsiye

Fön Makinesi Tavsiyeleri

Fön makinesi seçiminde özellikle nelere dikkat edeceğiniz bilgiler vermeye başlamadan önce aceleci davranmak isteyen okuyucularımız için hemen bakabilecekleri profesyonel fön makineleri hakkında bir liste yapmak istedik.
Bu listeyi daha önce tercih eden kullanıcı yorumlarını dikkate alarak hazırladık. İyi bir fön makinesi almak isteyen okuyucularımız için asla pişman olmadan alacakları ürünlerden oluşmaktadır.

En İyi Fön Makineleri

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Fön Makinesi

    Turbobella piyasada 2700 Watt ile en güçlü fön makinesi olmasıyla hem de ülkemizde üretildiği için rakiplerine kıyasla daha uyguna satılarak kullanıcıları etkilemektedir. Aynı zamanda bu firma satış sonrası müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Fön Makinesi

    Piyasada süpürge modelleri ile daha çok akılda kalan  Dyson geliştiricileri, saç dünyasına da bir adım atmak isteyerek diğer fön makinelerinden 6 kat daha güçlü motoruyla kendi farklarını ortaya yine koyarak Dyson Supersonic profesyonel fön makinesini piyasaya sürmüşlerdir. Şık olduğu kadar kullanışlı tasarımıyla da öne çıkan Dyson profesyonel fön makinesi saçlarınızı yıpratmayacağını iddia etse de 2999 TL fiyatıyla bazı okuyucularımızın bütçesini yıpratabilir. Sizde saçlarına çok önem veren kişilerdenseniz  bu fiyatı göze alarak bir Dyson Supersonic profesyonel fön makinesi edinmenizi tavsiye edebiliriz.

  • PARLUX 3800 Profesyonel Fön Makinesi

    En çok bağlı kaldıkları müşterileri kuaförler olan İtalyan marka Parlux, fön makineleri arasında yine tercih edilebilecek en sağlam modellerden birini geliştirmeyi başarmışlardır: Parlux 3800 profesyonel fön makinesine 1000 TL civarı bir ücret ödeyip ömürlük kullanım istiyorsanız bu fön makinesi tam sizin isteğinize göredir.

profesyonel fön makinesi

Profesyonel Fön Makineleri Nereden Alınır?

Artık aşağı yukarı hangi model profesyonel fön makinesi alacağınıza karar verdiyseniz  ve şimdi tek eksiğiniz bu cihazı nereden alacağınızı bilmiyorsanız araştırmamızın  bu kısmında profesyonel fön makinelerini nerelerden temin edebileceğinizi anlatacağız. Tercih ettiğiniz markanın durumuna göre kendi web sitesinden veya mağazasından alışveriş yapmanız sizin için en güvenilir yöntem olacaktır. Eğer bu tarz bir şansınız bulunmuyorsa sadece kuaför ve güzellik malzemeleri alanında satış yapan toptancılardan alışveriş yapabilirsiniz.

fön makinesi fiyatları

Fön Makinesi Fiyatları

Bütçeniz profesyonel fön makinelerinin fiyatlarına uymuyor, “Saçımı kurutsun yeter, daha uygun fiyatlı bir şey istiyorum.” diyorsanız Fakir, Braun gibi markaların 100 TL bandındaki ürünlerini almanızı önerebiliriz. Daha da uygun seçenekler arıyorsanız 100 TL’nin altında kaliteli bir fön makinesi bulamayacağınızı belirtmek isteriz.

profesyonel fön makinesi

Fön Makinesi Markaları

Listemizde bulunan markalar dışında Ceriotti, Elchim gibi profesyonel fön makinesi markalarını tercih edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi fiyat aralığını ne kadar aşağıya çekerseniz profesyonel amaçla üretilmiş ürünlerden o kadar uzaklaştığınızı hatırlatmak isteriz.

turbobella kuaför fön makinesi

Kuaför Fön Makineleri Marka ve Özellikleri

Riske atmak istemiyor ve en iyi makineleri kuaförlerin kullandığına inanıyorsanız (ki doğru bir inanış) sizlere Parlux veya Turbobella marka profesyonel fön makinesi edinmenizi tavsiye edebiliriz. Çünkü kuaför tipi üretilen bu makineler yüksek ısıya ve uzun saatler çalışmaya maruz kalacağı düşünülerek üretilmiştir. Bu nedenle ısındığı zaman kendini kapatma gibi dezavantajları yoktur.

Fön Makinesi Yorumları

Fön makinesi markaları hakkında yorum yapan pek çok kişi sadece kendi kısıtlı deneyimlerine göre yorum yapmaktadır.
Çevrenizden edineceğiniz yorumların çok da geçerli olmadığını belirtmemiz gerekir. Çünkü sadece birkaç marka deneyimlemiş kullanıcıların yorumları esasında çok doğru olmayabilir.
Kısıtlı yorumlardan sıyrılabilmeniz için sizlere bu yazıyı hazırlamak istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nedir | Web Tasarım | DumanBet | Bahis siteleri