Cristiano Ronaldo’nun Dünya Kupası’nda Giyeceği Forma Ortaya Çıktı

Cristiano Ronaldo’nun Dünya Kupası’nda giyeceği forma ortaya çıktı

2022 FIFA Dünya Kupası için geri sayım başladı. Dünyaca ünlü futbolcuların boy göstereceği küresel organizasyona bu yıl Katar ev sahipliği yapacak. 21 Kasım tarihinde başlayacak olan turnuva, 18 Aralık’ta sona erecek. Toplam 5 şehirde karşılaşmalar gerçekleştirilecek ve 8 stadyumda kulüpler boy gösterecek.

Dünya Kupası’nda yer alacak ekiplerden bir tanesi de Portekiz olacak. Katar’da gerçekleşecek olan turnuva için iddiasını koruyan milli takım, güçlü ve motivasyon seviyesi yüksek bir kadroyla taraftarları karşısına çıkacak. Ortaya çıkan son bilgiler, Portekiz’in turnuvada giyeceği formasını gözler önüne serdi.

Portekiz’in Dünya Kupası forması sızdırıldı

Footyheadlines adlı Twitter hesabı, Portekiz’in Dünya Kupası formasını ilk kez dünyaya gösterdi. Yayınlanan fotoğrafa göre Portekiz bayrağının kestane rengi ve yeşil renklerini alan forma, ön kısmını iki çapraz çizgili parçaya bölünmüş olarak gösterecek. Üst kısım bordo, alt kısım ise yeşil renkte olacak. Kiralık bahis sistemleri alanında en iyi yazılımlar bizde.

Şu anda Manchester United forması giyen Cristiano Ronaldo, Katar’daki etkinlikte takımın en büyük yıldızı olacak. Organizasyona damga vurmak isteyen ve bunun için çok çalışan oyuncunun, ekip arkadaşlarını da şimdiden motive ettiği biliniyor.

Portekiz’in rakipleri kimler olacak?

Portekiz milli takımı Dünya Kupası H grubunda yer alıyor. İlk maçına 24 Kasım’da Gana karşısında çıkacak olan ekip; Gana, Uruguay ve Güney Kore ile aynı grupta bulunuyor.

Bir cevap yazın