Bulaşıklık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

mutfakaletlerijpg_346_3

Bulaşıklık evlerin vazgeçilmez ürünlerinden biri. Yeni eve taşınanlar, bulaşıklığı eskiyenler ya da yeni modellerden almak isteyenler internetten bulaşıklık arayışına giriyor. Fakat birçok model bulunduğu için seçmek zor olabiliyor. Bu sebeple ilk olarak lavabo üstü mü yoksa tezgâh üstü bulaşıklık mı alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Bu tercihi yaparken ihtiyacınıza göre karar verebilirsiniz. Daha farklı tipteki bulaşık makinelerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Çok amaçlı kullanım da sunan lavabo üstü bulaşıklık modelleri genellikle tezgâhta yeterli alan bulunmayan mutfaklar için tercih ediliyor. Çünkü lavabonun kenarlarından sabitlenerek koyulan bu modellerde tezgâhta hiçbir alan kaplanmıyor ve bulaşıklık sanki havada asılıymış gibi duruyor. Aynı zamanda bulaşıklıktan akan sular da direkt olarak lavabonun içine gittiğinden kullanım kolaylığı da sağlıyor. Lavabo üstü bulaşıklıklar için buraya tıklayabilirsiniz. Bu modellerde dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise bulaşıklığın iki kenarı arasındaki uzaklığın lavabo genişliği ile uyumlu olması.

Günümüzün Popüler Modeli Lavabo Üstü Bulaşıklıklar

Lavabonun üzerine koyularak kullanılan bulaşıklık modelleri günümüzde oldukça popüler. Popüler olmasındaki en büyük etken ise hem mutfakta farklı bir tarz yaratması hem de çok amaçlı ürünler arasında olması. Lavabonun üzerinde sanki mutfak dolaplarının bir parçası gibi duran, farklı bir tarz yansıtarak mutfağınıza hava katan bu modellere göz atmak için tıklayınız.

Tabii ki bu tarz bulaşıklıklar arasında da farklı modeller bulunuyor. Çift katlı olan modeller geniş bir kullanım alanı sağlarken tek katlı modeller şık bir görüntü sunuyor. Bunun yanı sıra birçok lavabo üstü bulaşıklık modelinde bulaşık süngeri, temizleme bezi, bulaşık teli ya da bulaşık sabunu koymak için bir alan da bulunuyor. İlgili modellerin devamını şuraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bulaşıklı Modelleri

Bulaşıklık fiyatları genel olarak değişkenlik gösterir. Fiyat ürünün kalitesine, büyüklüğüne, kaç kat olduğuna ya da bölme sayısına göre değişebilir. Uygun fiyatlı bulaşıklıklara şuradan ulaşabilirsiniz.

Lavabo üstü modellerde özellikle kat sayısı fiyat üzerinde etkili. Bunun yanı sıra ürünün boyutu da oldukça önemli. Lavabonuza uygun boyutta bulaşıklığa EWs ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tamamen yerli malı malzemelerden üretilen ürünleri oldukça tercih ediliyor. Kalitenin garantisini veren markada farklı renk, boyut ve modellerde bulaşıklıklar bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nedir | Web Tasarım | DumanBet | Bahis siteleri