Araba Çekilişleri Yapan Firmalar

Araba Çekilişleri Yapan Firmalar

Kampanya haberleri ve çekilişi firmalar ile müşterileri duygusal yoldan bağlayan bağlantıdır. İnsanlar hiç yoktan kazanılan hediyeleri çok severler. Bu sevilen durum ayrıca istedikleri firmalardan verilince iki katı mutluluk yaşarlar.

Firmalar Çekiliş Neden Yapar?

Kampanya haberleri ve çekilişi genellikle takipçi kazanabilmek veya markanın herkes tarafından bilinmesini artırmak için yapılır. Son zamanlarda ise araba çekilişi yapan firmalarda artış gösteriyor. Popüler hale gelen araba çekilişlerinde ise avantaj olarak çekiliş süresinin kısa olmasıdır. Firmalar kampanya haberleri yaparak genel hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. Markampanya.com sitesi güncel kampanya ve çekiliş yapan yerler hakkında bilgi vermektedir.

Cizre Park AVM Clio Çekilişi

Şırnak ilinde bulunan Cizre Park AVM yaptığı çekilişte AVM den yapılan tüm harcamalarda aynı gün içerisinde toplamda veya tek sefer halinde 200 türk lirası ve katları şekilde alışveriş yapan kişiye çekiliş hakkı tanınmaktadır. ( Her 200 türk lirasına 1 çekiliş hakkı ) AVM içerisindeki danışmada duran çalışanlara vererek çekiliş biletinize sahip olabilirsiniz. Çekiliş sonucunda 1 adet Renault Clio 2021 model 1.0 TCE ECO 100 BG otomobil veriliyor. Çekiliş açıklanması Cizre Park AVM içerisinde 14.02.2022 tarihinde olacaktır.

Antares AVM Jeep Çekilişi

Antares AVM içerisinde aynı gün içerisinde 200 türk lirası ve katlarında alış veriş yaptığınız zaman çekiliş hakkı kazanılıyor.( Her 200 türk lirası 1 çekiliş hakkına bedeldir ) AVM içerisinde bulunan danışma bölümüne giderek çekiliş biletlerini alabilirsiniz. Çekiliş hediyesi olarak 1 adet 2021 Model Yeni Jeep Compass S1 Longitude 1.3 GSE otomobil vermektedir. Çekiliş sonuclara Antares AVM içerisinde 07.02.2022 tarihinde olacaktır.

Forum Kayseri Mercedes Çekilişi

Kayseri ilinde bulunan Forum Kayseri AVM de aynı gün içerisinde toplamda 100 türk lirası ve katlarında yapılan alışverişler çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş hediyesi olarak 1 adet Mercedes Yeni GLB 200 2021 Model Otomobil verilmektedir. Çekiliş sonuclara Forum Kayseri AVM içerisinde 12.12.2021 tarihinde olacaktır.

Burn Fiat 500 Çekilişi

Fors AVM Renaut Clio Çekilişi

Kenton BMW Çekilişi

Turkcell BİP Mini Cooper Çekilişi

Vega AVM İstanbul Mini Cooper Çekilişi

Şanslı Çark ATV Çekilişi ve Sonucu

Espark Mercedes-Benz Çekilişi

LastikPark Mercedes Benz Çekilişi

Pepsico Nissan Qashqai Çekilişi

Firmaların tüm araba çekiliş detaylarını ve yeni oluşan araba çekiliş isimlerini öğrenebilmek için Markampanya.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın